Asystent Intercomfort

Asystent Intercomfort to nowa usługa, wprowadzona na prośby naszych dotychczasowych klientów, ale adresowana do wszystkich bez wyjątku.

Wystarczy jeden telefon do naszego konsultanta, abyśmy zajęli się załatwieniem dla Państwa najbardziej wymyślnych i nietypowych spraw począwszy od drobnych napraw i wyręczeniu w codziennych obowiązkach, a kończąc tam gdzie sięga Państwa wyobraźnia…

Asystent Intercomfort to usługa, dzięki której mogą Państwo załatwić sprawy, na które zazwyczaj brakuje czasu albo, które wymagają użycia specjalistycznej wiedzy i narzędzi.

Asystent Intercomfort to:

 

Nasi fachowcy na stanowiskach asystentów to pracownicy z dużym doświadczeniem życiowym i technicznym, dlatego nie ma dla nich rzeczy niewykonalnych. Obowiązuje ich klauzula poufności, dlatego każde zlecenie realizowane jest z zachowaniem dyskrecji i z najwyższą starannością.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od stopnia trudności oraz czasu potrzebnego do jego realizacji i potwierdzone jest na piśmie, co daje gwarancję rzetelnego podejścia do sprawy. 

W trosce o bezpieczeństwo  klientów, wszyscy Asystenci Intercomfort mają obowiązek przedstawienia identyfikatora, a ich tożsamość można sprawdzić telefonicznie lub osobiście w naszym biurze.

Dane osobowe klientów mają charakter ściśle poufny i nie są przetwarzane ani wykorzystywane w celach marketingowych bez ich wyraźnej zgody.

Asystent Intercomfort przyjmie zgłoszenie i osobiście przyjedzie na miejsce w celu zrealizowania zlecenia.