Malarstwo ścienne, freski

Urodził się w lutym 1981 r. Ukończył malarstwo na Wydziale Artystycznym UMCS i Państwowe Liceum Plastyczne im. C.K. Norwida w Lublinie. Michał Stachyra - artysta malarz i grafik, pomimo młodego wieku ma w swoim dorobku artystycznym wiele projektów prezentowanych w prestiżowych galeriach krajowych i zagranicznych. Oprócz realizacji artystycznych, od czasu pierwszej poważnej wystawy w Galerii Białej w Lublinie, Michał Stachyra zrealizował wiele projektów komercyjnych zdobiąc ściany firm, restauracji, a także wnętrza prywatnych miłośników sztuki.
 
Główne obszary twórczych zainteresowań Artysty to fresk i malarstwo ścienne. Wszechstronny warsztat  pozwala Michałowi  tworzyć niepowtarzalne malowidła w różnych stylach: od przedstawień realistycznych, poprzez kopiowanie znanych dzieł, do konwencji komiksowych i filmów animowanych.
 
Poniżej prezentujemy wybrane dzieła Michała Stachyry. Być może staną się one inspiracją dla tych, którzy oczekują w swoim wnętrzu czegoś więcej niż konwencjonalnych metod dekoracji.
 

 
W przypadku zainteresowania twórczością Michała Stachyry, prosimy o kontakt z naszym biurem.
 

 
fotografie: Michał Stachyra (c) Intercomfort