Meble na miarę

Każdemu z nas zależy na tym, aby nasze wnętrze było dostosowane do naszych potrzeb. Warto zatem zadbać o to, aby dobrze zagospodarować przestrzeń. O ile w dużym domu nie ma problemów z rozmieszczeniem mebli i z powodzeniem można to zrobić - bez większego wysiłku kupując meble w sklepie, o tyle w mniejszych mieszkaniach możemy napotkać problemy, związane z optymalnym umeblowaniem. Wielką rolę odgrywa tutaj doświadczenie, jakiego może brakować przeciętnemu dekoratorowi. Dlatego warto zastanowić się nad zatrudnieniem profesjonalnego projektanta, który wyciśnie z naszego wnętrza tyle, ile się da, aby wszystko było pod ręką, a jednocześnie na swoim miejscu.
 
Wyobraź sobię kuchnię idealną z pięknymi meblami kuchennymi, wygodny salon, elegancki gabinet, przytulną sypialnię z pojemną garderobą i wiele innych pomieszczeń wyposażonych w meble "skrojone" na wymiar i wykonane z najwyższą starannością.
 
Przy współpracy z najlepszymi specjalistami, intercomfort zaprojektuje i wykona dla Ciebie każdy mebel - od prostego krzesła po stylową bibliotekę.
 
Jeżeli posiadasz antyk, pozostający w Twojej rodzinie od pokoleń, z którym wiążą Cię wspomnienia - przywrócimy mu dawną świetność.
 
Dzięki zastosowaniu tradycyjnych metod wykonania, nasze meble są trwałe i estetyczne. Na twoje życzenie zajmiemy się ich konserwacją, dzięki czemu przez wiele lat będą służyły Tobie i następnym pokoleniom.
 

Meble prezentowane w galerii zostały wykonane przez partnera intercomfort - firmę Retro-Art

    Stolik drewniany Serwantka Garderoba na miarę Biblioteka
    Meble na miarę Biblioteka Zabudowa meblowa Szafa wnękowa
    Drzwi na zamówieni Krzesła Stół na zamówienie Szafa na zamówienie
    Zestaw wypoczynkowy Zestaw wypoczynkowy Sofa Sofa
    Krzesło Fotel Meble dziecięce