Architekci Wnętrz, Projektanci Wnętrz

Porady Prawne

Zakup nowego domu lub mieszkania, albo najem lub dzierżawa lokalu pociągają za soba konieczność stawienia czoła licznym formalnościom.

Umowy deweloperskie oraz umowy najmu i dzierżawy tworzone przez działy prawne firm, z którymi mamy do czynienia, często są obszerne i niejasne. Niejednokrotnie wykorzystują silną pozycję dewelopera bądź wynajmującego, wprowadzają w błąd kupujących i najemców albo w inny sposób naruszają prawa konsumenta, od którego nie wymaga się przecież znajomości prawa.

Każdy rozsądny nabywca nieruchomości na rynku pierwotnym, który po raz pierwszy ma do czynienia z umową deweloperską powinien zachować ostrożność i skonsultować taką umowę z prawnikiem.

Również najem i dzierżawa lokalu w większości przypadków wiąże się z zawarciem pisemnej umowy. Ale skąd mieć pewność, że umowa, którą zamierzamy podpisać w wystarczający sposób zabezpieczy nasze prawa...?

Można zapytać o to w Intercomfort.

Spełniając Państwa postulaty, postanowiliśmy udostępnić nasz dział prawny do prawnej obsługi naszych klientów.

W zakres usług prawnych wchodzą:

PORADY PRAWNE DOTYCZĄCE ZAKUPU, NAJMU I DZIERŻAWY NIERUCHOMOŚCI

OPINIA I ANALIZA UMOWY DEWELOPERSKIEJ

OPINIA UMOWY NAJMU I DZIERŻAWY LOKALU

SPORZĄDZENIE UMOWY NAJMU I DZIERŻAWY LOKALU

 

Aby dowiedzieć się więcej, w jaki sposób uzyskać interesującą Cię poradę prawną i ile to będzie kosztować - zadzwoń lub napisz:

tel. 22 374 80 76 (wt. śr. czw. 10.00-16.00) info@intercomfort.pl