Wanny z drewna

Od lat wiadomo, że moda ma ogromny wpływ na wszystkie dziedziny szeroko rozumianej sztuki. W ostatnich czasach zauważyć można powrót do trendów, które dyktowały standardy w malarstwie, rzeźbie i architekturze, co nie pozostało bez wpływu na projektantów elementów wyposażenia wnętrz. Coraz częściej bowiem wykorzystywane są znane klasyczne motywy, które odpowiednio dopasowane do wnętrza nadają mu niepowtarzalnego i zarazem uniwersalnego  charakteru.

 

Ten swoisty "powrót do przeszłości" przejawia się także w zastosowaniu surowców, z których  powstają przedmioty codziennego użytku. Tak też stało się z urządzeniami sanitarnymi. Wiadomo, że konwencjonalna ceramika sanitarna znajdzie zastosowanie praktycznie wszędzie, ale co jeżeli chcielibyśmy mieć w swojej łazience coś zupełnie innego, oryginalnego i naturalnego jednocześnie. A gdyby tradycyjne wanny wykonane z zimnego żeliwa albo kruchego akrylu zastąpić zwykłym drewnem? Albo gdyby ceramiczną umywalkę zastąpić drewnianą misą nie tracąc przy tym na użyteczności, a zyskując miłe dla oka i ciepłe w dotyku podstawowe urządzenie łazienkowe?

 

Firma Woodimpex jest wyłącznym importerem na Polskę i Europę Wschodnią produktów niemieckiej fabryki Blumenberg, która od ponad 100 lat zajmuje się produkcją wyrobów z drewna litego.

 

 
Nawiązaliśmy współpracę z importerem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu niepowtarzalne wyroby z drewna, które trafią prosto do Państwa łazienki zamieniając ją w luksusowy pokój kąpielowy.

 

Wszystkie urządzenia zostaną zaprojektowane tylko dla Państwa wnętrza i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 

Pełna oferta dostępna na stronie internetowej Woodimpex.
 

fotografie: Woodimpex (c) Blumenberg.