Artykuły - Projektowanie i Aranżacja Wnętrz

W zaciszu swojego domu szukamy schronienia przed zgiełkiem świata. Pragniemy stworzyć w nim mikrokosmos zapewniający nam poczucie bezpieczeństwa i odskoczni od codziennych spraw.
 
Szybko jednak stwierdzamy, że wnętrza emanują sztucznością i  wydają się być bezosobowe. Trzeba tchnąć w nie duszę, ożywić dekoracjami, nadać im nowego wyrazu.
 
Na ścianach powiesimy obrazy lub nakleimy tapety. Podłogi wykończymy drewnem o głębokiej barwie i olśniewającym blasku. Na meblach pojawią się tkaniny obiciowe, fotgrafie; gdzieś w kącie postawimy kamienną figurkę, a nad głowami zawiśnie kryształowy żyrandol. Rozpalimy w kominku , usiądziemy w ulubionym fotelu i puszczając wodze fantazji wyruszymy w bajeczną podróż po naszej wyobraźni...
  
Zapraszamy do lektury, dzięki której poznasz świat piękny i funkcjonalny. Zaznasz komfortu i elegancji. Poczujesz dotyk przeszłości. Wybiegniesz myślami w przyszłość.   Poznasz świat pełen przygód, który możesz tworzyć i dowolnie modelować. Dzięki nam zaczerpniesz inspiracje i odkryjesz nowe możliwości.
 
 Znajdź swoje miejsce , zaprojektuj swój świat!