Dla deweloperów

Czym jest oferta dla deweloperów?
 
Deweloperom proponujemy usługi związane z podwykonawstwem budowlanym oraz  przygotowaniem wariantowych opracowań projektów wnętrz.
 
Każda oferta dla deweloperów jest przygotowywana indywidualnie w oparciu o zakres projektu oraz standard wykończenia oczekiwanego przez inwestora.
 
Dlaczego warto współpracować z Intercomfort?
 
Współpraca z Intercomfort pozwala na wzbogacenie oferty deweloperskiej o dodatkowe usługi, dzięki którym klient kupujący nowe mieszkanie lub dom dostaje  możliwość wykończenia wnętrza pod klucz, w zależności od własnych upodobań i budżetu jakim dysponuje.
 
Co wchodzi w zakres usług świadczonych przez Intercomfort na rzecz deweloperów?
 
Każda inwestycja budowlana wymaga odpowiedniej prezentacji budowanych loakali potencjalnym klientom. Najlepszym sposobem na przedstawienie klientom możliwości jakie niesie ze sobą zakup konkretnego domu czy mieszkania jest stworzenie wnętrza pokazowego.
 
Proponujemy Państwu przygotowanie projektów wnętrz oraz kompleksowe wykonawstwo obejmujące prace budowlane, instalatorskie i wykończeniowe. Przyjmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z zakupem materiałów wykończeniowych, sprzętów i dekoracji oraz wszelkie prace związane z wykończeniem lokalu pokazowego pod klucz.
 
Ponadto oferujemy wykończenia dowolnej ilości lokali w oparciu o przygotowane wcześniej wariantowe opracowania projektowe. Dysponujemy własnymi ekipami budowlanymi, a dzięki współpracy z producentami i importerami materiałów wykończeniowych mamy możliwość sprowadzenia wszystkich artykułów na teren budowy.
 
Jakie korzyści otrzymuje klient dzięki współpracy dewelopera z Intercomfort?
 
Przede wszystkim komfort związany z oszczędnością czasu i pieniędzy. Intercomfort kompleksowo realizuje wszystkie prace związane z wykończeniem wnętrz od projektu po wykonawstwo. Kupując nowy lokal, klient otrzymuje pełną usługę wykończeniową, dzięki czemu może wprowadzić się do w pełni urządzonego mieszkania. Nie musi także martwić się o projekt, ekipę budowlaną czy zakup mebli i sprzętów.
 
 
Zapraszamy do współpracy.
 
Najczęściej zadawane pytania >