Projekty wnętrz, projektowanie wnętrz

O firmie

Intercomfort to firma, która została stworzona dla kompleksowej obsługi klientów w zakresie wykonania projektu wnętrz oraz realizacji obejmującej prace budowlane i zaopatrzenie we wszystkie niezbędne materiały, bezpośrednio na teren budowy.

W branży architektonicznej mamy ponad 15 - letnie doświadczenie. Początkowo nasza działalność skupiała się na projektowaniu wnętrz wrocławskich.  Od 2002 r. działamy także na terenie województwa mazowieckiego i od tej pory nieustannie poszerzamy swoją ofertę, w celu zapewnienia naszym klientom usług najwyższej jakości.

Ze względu na potrzeby klientów, którzy oprócz projektu oczekiwali także wykonawstwa, postanowiliśmy stworzyć firmę zajmującą się wszystkim, co związane z wykończeniem wnętrz; tak też się stało.

Intercomfort to przede wszystkim profesjonalne biuro projektowe, zrzeszające wykonawców, producentów mebli kuchennych i importerów materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Z czasem potrzeby naszych klientów wzrosły, dlatego postanowiliśmy nadać słowu "komfort" zupełnie nowego,  szerszego znaczenia.

Intercomfort to pierwsza firma oferująca kompleksową obsługę inwestycji prywatnych i komercyjnych, w pełnym znaczeniu tych słów.

Nasza oferta adresowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, a jej zakres pozwala na przejęcie od klienta wszelkich obowiązków począwszy od wyboru odpowiedniego loakalu poprzez kompleksowe wykończenie, aż do utrzymania w nim czystości i bieżących konserwacji.

Mamy własne ekipy budowlane, dzięki czemu nasi klienci otrzymują pełną obsługę bez zbędnych wydatków na poszukiwanie odpowiedniego wykonawcy. Posiadamy dużą ilość wzorników i próbek materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych, z którymi klient może zapoznać się na bieżąco, w trakcie prac nad projektem – w jednym miejscu i bez konieczności odbywania podróży po sklepach i składach budowlanych. Liczne kontakty handlowe sprawiają, że wybrane artykuły zostają dostarczone prosto na miejsce przeznaczenia. Nasz dział prawny zaopiniuje wszelkie umowy, które wiążą się z zakupem lub najmem nieruchomości, a serwis sprzątający i naprawszy zadba o utrzymanie czystości i usunie wszelkie nieoczekiwane awarie.

Jako podmiot profesjonalny gwarantujemy najwyższą jakość usług zarówno na gruncie technicznym jak i formalno – prawnym. Każdy projekt jest konsultowany z rzeczoznawcami w zakresie stosowania odpowiednich norm, bez ponoszenia ryzyka nieudanej inwestycji.

Intercomfort to także podwykonawca budowlany. Realizujemy inwestycje wielkometrażowe w zakresie przygotowania koncepcji wykończenia i robót budowlanych.

Realizujemy również budowlane projekty domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej z uwzględnieniem aranżacji wnętrz i otoczenia.

Nasze ambicje sięgają dużo dalej - chcemy, aby nasza działalność wciąż się rozwijała i zapewniała naszym klientom komfort o jakim tylko pomyślą.

Pragniemy realizować to, co wydaje się niemożliwe.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z biurem.

 


Znajdź swoje miejsce,   zaprojektuj swój świat!


oferta